Hakkımızda

Hakkımızda

BOSTEKNİK

BOSTEKNİK, rezidans, otel, villa, ofis, kamu binaları ve yatlarda otomasyon sistemlerindeki uzun yılların verdiği saha tecrübesi ve bilgi birikimi ile birçok projeyi hayata geçirerek pek çok ilke imza atmıştır.

Teknoloji ve otomasyon sistemleri sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmenin verdiği avantajlarla birlikte üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarına ait kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm odaklı en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

BOSTEKNİK, kapalı çözümler yerine entegre olabilen, marka bağımsız esnek çözümler üretebilen ve geniş servis ağına sahip çözüm ortaklarını tercih etmektedir. Böylece zamana bağımlı kalmadan ihtiyaç duyulan her alanda sadece gününüzü değil geleceğinizi de kolaylaştıracak sürdürülebilir çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Globalleşen çağın geliştirmiş olduğu teknolojiyi tüm beklentinizi karşılayacak şekilde sektöre yön veren lider markalara ait yenilikçi ürünler ve uygulamalarla siz müşterilerimizin her daim rahatlıkla ulaşıp ve yönetilebileceğiniz mobil servislere entegre dinamik sistemleri kullanarak en uygun alternatifleri sunuyoruz.